>
İstanbul bayanBeylikdüzü genç bayan

BAŞKENT AKTÜEL

ÇANKAYA EVLERİ’NDEN ORTAK YIL SONU SERGİSİ

ÇANKAYA EVLERİ’NDEN ORTAK YIL SONU SERGİSİ
2 views
24 Mayıs 2022 - 7:23

4 ÇANKAYA EVİNDEN ORTAK YILSONU SERGİSİ

 

 

Çankaya Belediyesi Çankaya Evlerinin yılsonu sergileri devam ediyor. Sokullu, Dikmen, Mürsel Uluç ve Nazım Hikmet Çankaya Evlerinin Ahmed Arif Parkı’nda ortaklaşa düzenledikleri yılsonu sergisi şenlik havasında geçti.

 

 

Çankaya Belediyesine bağlı Çankaya Evlerinin yılsonu sergileri devam ediyor. Sokullu, Dikmen, Mürsel Uluç ve Nazım Hikmet Çankaya Evlerinin Ahmed Arif Parkı’nda ortaklaşa düzenledikleri yılsonu sergisi şenlik havasında geçti.

 

 

 

 

 

Yıl boyunca hobiden kişisel gelişime ve meslek edindirme kurslarına kadar birçok farklı alanda eğitimler alan vatandaşlar, öğrendiklerini yılsonu sergisi ile sunma imkanı buldular.

 

 

Sokullu Mehmet Paşa Caddesi’nde bulunan Ahmed Arif Parkı’nda Sokullu, Dikmen, Mürsel Uluç ve Nazım Hikmet Çankaya Evlerinin kursiyerlerini bir araya getiren yılsonu sergisi adeta şenliğe dönüştü. Kursiyerler, resim, tel kırma, seramik, dikiş, rölyef, kırkyama, takı tasarımı, cam boyama ve keçe kurslarında öğrendiklerini sergileme imkanı buldular.

 

 

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği sergi, Çankaya Belediyesi müzik eğitmenlerinin verdiği konserle renklendi. Kursiyerler ve sergiyi ziyaret eden vatandaşlar gün boyu keyifli vakit geçirdiler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-