>
İstanbul bayanBeylikdüzü genç bayan

BAŞKENT AKTÜEL

KÜLÜNK: BYLOCK İDDASI BULUNAN BİRİNİN TFF YE İLGİSİ YOĞUNLAŞMIŞ

KÜLÜNK: BYLOCK İDDASI BULUNAN BİRİNİN TFF YE İLGİSİ YOĞUNLAŞMIŞ
26 views
27 Mayıs 2022 - 8:30

AK PARTİ MKYK ÜYESİ METİN KÜLÜNK TÜM FUTBOL KULÜPLERİNİ UYARDI

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in istifası sonrası Türk futbolunun başına kimin geçeceği merak konusu oldu. Konuyla ilgili olarak gazeteci Şansal Büyüka, Mehmet Büyükekşi’nin yeni TFF Başkanı olacağını iddia etti.

 

 

 

Gaziantep Futbol Kulübünün eski başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na aday olmayı düşündüğünü açıkladı

 

 

Metin Külünk’ten Fetö’nün mağdur ettiği kulüplere  seslendi

 

 

Odatv’nin haberine  göre; Mehmet Büyükekşi’nin adının gündeme gelmesinin ardından AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Metin Külünk uyarıda bulundu. Parti içerisindeki tartışmalarıyla gündem olan Metin Külünk şu açıklamayı yaptı:

 

 

“15 Temmuz sonrası hakkında kırmızı ByLock listesinde olduğu iddiası bulunanlara birilerinin ilgi ve alâkası yoğunlaşmış. TFF seçimlerini FETÖ’nün mağdur ettiği tüm kulüpleri dikkatle takip etmeye ve süreci olumlu şekilde yönetmeye davet ediyorum. Kim, kimler adına TFF Başkanlığına adaylık hazırlığı yapıyor? FETÖ kendisi için dev bir kaynak gördüğü Türk sporunu ele geçirmek için hareketli.  TFF üzerinden Cumhur İttifakı’na ve Sayın Cumhurbaşkanımıza zarar verme peşinde olanlar kimler dikkatle takip etmeliyiz”

 

 

 

Mehmet Büyükekşi kimdir?

 

 2008-2018 yıları arasında 10 yıl boyunca Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanlığı yapan Mehmet Büyükekşi, ‘FETÖ’nün işadamı  yapılanması olan kapatılan Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) ile de uzun yıllar dirsek temasındaydı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-