>
İstanbul bayanBeylikdüzü genç bayan

BAŞKENT AKTÜEL

MEMLEKET PARTİSİ SİNCAN 1.OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI

MEMLEKET PARTİSİ SİNCAN 1.OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI
107 views
11 Mart 2022 - 15:23

Memleket partisi Sincan ilçe başkanlığı ilk kongresini yaptı.

 

Yapılan kongre de İlçe başkanlığına  Yekta Faik  Yılmaz seçildi.

İlçe Başkanı Yekta Faik Yılmaz olağan kongre sonrası katılım sağlayanlara partililere teşekkür ederek bir konuşma yaptı.

Konuşmasında şunları ifade etti:

“Sayın Genel Başkanımız Muharrem İnce önderliğinde çıktığımız bu yolda bugün itibari ile büyük bir adım da biz atmış bulunuyoruz. Gerek parti ilkelerimiz gerekse içimizdeki memleket sevdası bizlerinde elimizi taşın altına koymamız gerektiğini söylüyor. Bizler memleket sevdalıları olarak hem ülkemizin hem de tüm dünyanın içinde bulunduğu bu vahim durum içerisinde halkımıza bir nebzede olsa bir şeylerin düzelebileceğini refah içinde yaşayabileceğimizi gösterebilmek ve vatandaşlarımıza bir umut olabilmek adına bu yola baş koyduk. Sizlerden ricamız çıktığımız bu yolda bizlere destek olmanız ve ülkemiz için elinizden ne geliyorsa yapmanızdır.

Umutsuzluğa kapılmadan ve en önemlisi Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ferdi olduğumuzu unutmadan ülkemizin kurucusu ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ün izinden giderek mücadelemizi sonuna kadar vermeliyiz. Hepimiz biliyoruz ki çıktığımız bu yolda karşımıza engeller çıkacak, olmaz yapamazsınız diyenler oldu ve olacaktır da.

Ama unutmayalım zaferin kutsallığı çekilen çilenin büyüklüğüyle eş değerdir.

 

KONUŞMANIN GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN YAZIYA TIKLAYINIZ

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-